Як уникнути появи на посаді голови Одеської ОДА одіозних системних персонажів

Новости
У одеситів виникла пропозиція на посаду керівника Одеської ОДА висунути кандидатуру Михайла Лева

Президентство Володимира Зеленського за неповні 2 тижні вже є дуже насиченим на події та призначення, однак для одеситів та жителів області питання кадрів залишається відкритим, оскільки «вакантною» є посада представника Президента в Одеській області — Голови Одеської ОДА.

Певна ясність з цього питання вже є: днями після пікету Олега Михайлика під Адміністрацією Президента президентський радник Кирило Тимошенко повідомив, що ні Максим Степанов, ні Ігор Палиця не займуть посаду Голови ОДА.
І це не може не радувати. Проте, ЗМІ вже повідомляють про намагання певних «відомих» персонажів проштовхнути своїх ставленників — та залишити діючу систему координат.

Тому питання залишається відкритим і тут ми з Вами, як громадськість маємо не тільки говорити про небажаних кандидатів, а запропонувати і свою альтернативу, з огляду на величезний запит на нові обличчя та відповідний кадровий вакуум.

Гарна пропозиція пролунала нещодавно від  Семена Глузмана, який висловився щодо призначення на таку посаду Юлію Марушевську або Михайла Лева. Оскільки Юлія повідомила про те, що не бачить серед своїх цілей зайняття такої посади, підтримати Михайла залишається поки що єдиною реальною можливістю уникнути появи на посаді Голови Одеської ОДА одіозних системних персонажів.

Автор: юрист Артем Карташов.

Джерело: https://cutt.ly/3uM44P

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *