Фестиваль «Дунайська січ-2019» стане самим видовищним за свою історію – всі подробиці події

Новости

Вчора, 3 червня, в Ізмаїлі у конференц-залі Бесарабського медіа-холдінгу відбулася робоча нарада оргкомітету з приводу організації на півдні Одеської області шостого Міжнародного фестивалю «Дунайська січ». Ця подія чекає глядачів 28-29 червня.

Зараз можна говорити про масштабність рок-фестивалю, який забезпечить якісне світло і звук, приїзд понад 30 відомих рок-груп України, в тому числі з Болгарії та Білорусі. Вперше в Ізмаїл привезуть велику сцену, яка була на Київському музичному фестивалі Atlas Weekend.

На глядачів чекатимуть сюрпризи, один з них козацьке фаєр-шоу.

«Це перший фестиваль такого роду, який побачить Ізмаїл і досі нічого подібного не було, ані такої сцени, ані такої кількості учасників, ані такого світла, ані такої кількості сюрпризів», – розповідає генеральний продюсер фестивалю «Дунайська січ» Олександр Ягольник.

Перші п’ять фестів мали організаційні та фінансові труднощі. За президентство фестивалю взявся відомий меценат Віктор Куртєв, що істотно вплинуло на масштаб та якість. В цьому році була підключена більша кількість фінансів та ресурсів. Фестиваль отримав підтримку Міністерства молоді та спорту, Одеської обласної держадміністрації, міського голови Ізмаїлу та громадської організації «Центр розвитку Бесарабії».

Президент фестивалю Віктор Куртєв заінтригував, розповідаючи про подію: «Ми придумали багато унікальних речей, які будуть на фестивалі в цьому році».

Організатори підтвердили участь у фестивалі хедлайнерів «Hardkiss» та НАОНІ – Національного академічного оркестру народних інструментів.

В цьому році оргкомітет очолив міський голова Андрій Абрамченко. У складі оргкомітету генеральний директор рок-фестивалю, заслужений діяч мистецтв України Федір Полянін, виконавчий продюсер Віталій Тарапата, режисер-постановник Олександр Слободчук, маркетинговий директор Сергій Винниченко. Це не весь перелік дирекції. В Ізмаїлі оргкомітет рок-фестивалю визначав локації, запланував кількість гостей та їх розміщення, участь регіональних і центральних телеканалів, проведення стріму під час фесту. Вже зараз зрозуміло, що жителів та гостей Ізмаїлу очікує грандіозна подія, яку треба побачити.

Відома приблизна програма рок-фестивалю. На концерті 28 червня виступлять НАОНІ, «KOZAK SYSTEM», «Тінь сонця», «TaRyta», «Друже музико». Почнуть концерт з 18.00 етно-рок гурт «Яри» з Харківщини та ізмаїльський гурт «Знайдені речі», гурт з Болгарії «Епізод». Також у цей день відбудеться хода зі стометровим прапором, прес-паті фестивалю в Ізмаїльській картинній галереї, робота малої сцени на набережній, виставка військової техніки. Очікують глядачів анімація та сюрпризи.

29 червня з ранку по вулицях Ізмаїлу відбудеться велопробіг, виставка та майстер-класи писанки з Ольгою Ровецькою, творча зустріч з демонстрацією фільму «Чорний козак» у кінотеатрі «Україна». Продовжить роботу мала сцена. На головній сцені гурти з Києва «Спека», «Море неба», «Фата Моргана», гурт з Кам’янець-Подільська «Толока», з Білорусі «Znich», завершать концертну програму хедлайнери «Hardkiss».

Автор: Наталія Слободяна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *