В Одеській області фермери просять захисту від місцевого депутата-рейдера Антона Кіссе

Новости

Фермери Болградського та Тарутинського районів Одеської області написали колективне звернення в правоохоронні органи з вимогою ініціювати перед Верховною Радою України питання про зняття недоторканності з народного депутата України Антона Кіссе. Про це повідомив ініціатор звернення Олександр Георгієв.


«Депутат-рейдер Антон Кіссе вважає людей і їх землю своєю приватною власністю. Ми вже втомилися терпіти знущання Кіссе і його кримінальників. У людей відбирають землю. Кричущий випадок – це 1200 га виноградників, які Кіссе і банда його спільників відібрала у місцевих жителів. Під виглядом допомоги в оформленні документів Кіссе забирає все собі», – каже Олександр Георгієв.

Ініціатори звернення також заявили, що підконтрольні Антона Кіссе феремерские господарства без попередження не виплачують власникам землі оренду за їхні паї.

«Рейдер Кіссе або відбирає землю, або не сплачує орендну плату людям, користуючись статусом народного депутата. Збирає гроші на вибори. Достовірне відомо, що виплачувати оренду перестануть. Кіссе вичавлює з людей і землі всі соки. Ми втомилися терпіти знущання Кіссе і просимо центральну владу розібратися. На місцеву владу надії немає, тому що всі загрузли в корупції. Рука руку миє. Якщо нас не почують, будемо перекривати дороги», – стверджує Георгієв.

Нагадаємо, 3 липня в Одесі під стінами управління СБУ пройшов пікет з вимогою притягнути Антона Кіссе до відповідальності за сепаратизм.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *