Зеленський пообіцяв провести конкурс на посаду голови Одеської ОДА

Новости

Зеленський поки що не призначатиме голову Одеської ОДА

Як передає Depo.Одеса, про це президент України Володимир Зеленський повідомив сьгодні, 13 липня, після проведення наради в Одеському порту.

Володимир Зеленський заявив, що хоча особисто знає кандидата на посаду голови Одеської ОДА, проте у нього є ідеї щодо людини, яка обійме цю посаду. Президент зазначив, що у Львівській області провели конкурс, за яким вибрали потужного голову облдержадміністрації. На його думку, такий саме конкурс необхідно провести в Одесі.

Зеленський заявив, що у ЗМІ пишуть чимало інформації про кандадата на посаду голови Одеської ОДА Андрія Андрейчикова, проте не всім публікаціям варто вірити. За словами президента, він особисто знайомий з Андрейчиковим, проте все ж є ідея обрати голову Одеської ОДА на умовах конкурсу. Він додав, що Одещина – складний регіон, тому не варто ризикувати.

Зазначимо, що голову Львівської ОДА обирали за підсумками опитування користувачів у Facebook. Володимир Зеленський оголосив так звані “народні праймеріз” – пропонував мешканцям Львівщини обрати з трьох кандидатів на посаду голови Львівської ОДА. Претендентами були Денис Шмигаль, Максим Козицький та Маркіян Мальський.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *