В департаменті екології Одеської ОДА виявили порушень на 870 тисяч

Новости
 Державні фінансові аудитори апарату Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності департаменту екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації
 Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Державної аудитслужби.

Під час ревізії аудитори виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на загальну суму майже 870 тис. грн. Ревізія охопила період з 1 травня 2015 року по 1 травня 2018.

Зокрема, у департаменті списали дизельне паливо без підтверджених документів, а також за подорожніми листами, що виписувалися на фізичну особу, яка в штаті департаменту не перебувала. Таким чином було списано 9 000 л дизпалива на загальну суму 233 тис. грн.

Окрім того, під час ревізії з’ясувалося, що департамент витратив кошти, отримані на виконання гранту “Сталий розвиток туризму в регіоні Нижнього Дунаю України, Молдови та Румунії”, на реалізацію заходів за грантами “Консолідація мережі природних заповідних зон щодо збереження біорізноманіття та сталого розвитку регіону дельти Дунаю та нижнього Прута – PAN природа” та “Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії і Республіки Молдова” на загальну суму 210 тис. грн. До того ж, всупереч законодавству з реалізації грантових проектів, департамент безпідставно сплатив ПДВ на суму 130 тис. грн.

 Також бухгалтерська служба департаменту з порушенням виплачувала працівникам заробітну плату, проводила виплати з утримання понадштатних посад, що разом з нарахуваннями призвело до втрати 196 тис. грн.

Під час проведення ревізії аудитори встановили факти безпідставного завищення підрядниками вартості виконаних будівельних робіт на суму майже 100 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на п’ятьох посадових осіб склали протоколи про адміністративну відповідальність. До об’єкта контролю застосували захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштам. Матеріали ревізії передали до Служби безпеки України в Одеській області.

Нагадаємо, раніше аудитори виявили багатомільйонні порушення в Одеському медичному університеті.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *