Хто такий Сергій Паращенко та з чим його їдять?

Новости

http://oblrada.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/parashenko-240x280-c-default.jpgПаращенко Сергій Володимирович, 06.08.1972 р.н., уродженець с. Виноградівка Арцизького району Одеської області. Рахується керівником та засновником декількох сільгосппідприємств, зокрема, фермерського господарства «Агрофірма Бургуджі» (з 1995 року) та ПП «Агрофірма Росія-Південь».

В 2010 році був обраний в Одеську обласну раду від Партії регіонів, а до цього двічі обирався до Арцизької районної ради

В 2014 році програв на виборах у Верховну Раду, незважаючи на підкупи виборців та задіяний для його обрання адміністративний ресурс як кандидата від влади, оскільки його рейтинг та впізнаваність серед електорату округу значна нижча, ніж у Кіссе.

В 2015 році був обраний до Одеської обласної ради від БПП, отримавши та очолює фракцію БПП.

Фінансує за рахунок агрофірм ремонт доріг та соціально-культурних закладів в Арцизькому районі. Є фігурантом декількох скандалів, зокрема, будує в центральній частині Одеси для особняк у вигляді копії Одеського театру опери та балету, має декілька елітних автомобілів, в т.ч. Rolls Royce. Представляється двоюрідним братом Президента України Петра Порошенка.

Задекларував отримання позик від власних сільгосппідприємств на декілька десятків мільйонів. За даними ЗМІ, його бізнес може бути причетним до схем із повернення фіктивного ПДВ.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *